Analiza Giełdowa: Analityk: asdf: RSS Analityk asdf na kanale RSS http://analiza-gieldowa.pl/rss/analitycy/asdf.xml Sat, 03 Apr 2010 15:00:00 +0200 Sat, 03 Apr 2010 15:00:00 +0200 asdf: kasyno 05.04 Witam, zrobiłem sobie wolne od rynku przed świętami. http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/309/kasyno_0504.html Sat, 03 Apr 2010 15:46:00 +0200 asdf: kasyno 24.03 1d audusd bez zmian http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/306/kasyno_2403.html Wed, 24 Mar 2010 21:51:00 +0100 asdf: kasyno 23.03 1d audusd bez zmian http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/304/kasyno_2303.html Tue, 23 Mar 2010 00:12:00 +0100 asdf: kasyno 22.03 1d audusd http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/301/kasyno_2203.html Sun, 21 Mar 2010 22:25:00 +0100 asdf: kasyno 19.03 Dzisiaj wyjątkowo bez audusd, bo nic się tam od wczoraj nie zmieniło. http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/298/kasyno_1903.html Thu, 18 Mar 2010 22:37:00 +0100 asdf: kasyno 18.03 1d/4h audusd bez zmian http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/297/kasyno_1803.html Wed, 17 Mar 2010 23:54:00 +0100 asdf: kasyno 17.03 Nie jest źle. http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/296/kasyno_1703.html Wed, 17 Mar 2010 01:02:00 +0100 asdf: kasyno 15.03 Poniedziałek i piątek mnie ominął. Pozamykało się kilka ciekawych struktur. http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/295/kasyno_1503.html Mon, 15 Mar 2010 23:22:00 +0100 asdf: kasyno 10.03 audusd 1d/4h tak jak wcześniej http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/291/kasyno_1003.html Wed, 10 Mar 2010 22:50:00 +0100 asdf: Kasyno 09.03 AUD/USD 1d i 4h jak poprzednio http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/290/kasyno_0903.html Tue, 09 Mar 2010 22:59:00 +0100 asdf: Kasyno 07.03 AUD-USD 1D http://asdf.analiza-gieldowa.pl/analizy/288/kasyno_0703.html Mon, 08 Mar 2010 00:30:00 +0100